מעסיקים

איך תוודאו שאתם באמת מגייסים את העובד הנכון עבורכם?
בחרו בחברה המתמחה בתחום שלכם!
חברת Bcare היא חברת השמה בעלת מאגר עובדים מקצועיים ואיכותיים בתחום הבריאות, הביוטק והפארמה.

אנו יודעים כי הרצון הגדול ביותר של כל מעסיק הוא למצוא את העובד המושלם, עובד איכותי וטוב, שיתאים בדיוק לתפקיד ויתרה מכך, שיהפוך את התפקיד לשלו וישפר אותו.
מכן נובע האתגר הגדול ביותר של מעסיק בגיוס עובד חדש – חוסר הביטחון שאכן נבחר המועמד המתאים ביותר לתפקיד.

Bcare מביאים בשורה חדשה לתחום הבריאות, הביוטק והפארמה

בתחום הביוטק והפארמה, הבעיה מקבלת מימדים חדשים. לצד חוסר הביטחון בתהליך הגיוס, קיים מחסור אמיתי בכח עבודה איכותי בתחום, מה שהופך כל גיוס של עובדים חדשים למשימה קשה ביותר.
כחברה היחידה שמתמחה במתן שירותי השמה והדרכה של עובדים במקצועות הטיפול הרפואי אנו מציעים לכם מאגר עובדים איכותיים בתחום, שנבנה מתוך הניסיון הרב שלנו והבנה עמוקה של צורכי מערכת הבריאות והיבטים התעסוקתיים של העובדים בתחום.

למצוא את העובד הנכון בזמן הקצר ביותר

תחום מקצועות הבריאות עובר מהפכה ומשתנה בקצב מאוד מהיר. התמחויות ומקצועות חדשים, שיטות טיפול, טכנולוגיה וטיפולים חדשניים – כל אלה דורשים התמחות והסתגלות מהירים מהמקצוענים שעובדים בתחום.
כדי להתמודד עם התחום שמשתנה בקצב מהיר, הקמנו את Bcare. החברה פועלת אך ורק בתחום מקצועות הבריאות והטיפול ומתמחה במתן מענה הן למקצוענים והן למעסיקים בענף.
אנו פועלים בשיתוף פעולה הדוק עם מרבית המרכזים הרפואיים ומרכזי ההכשרה הרפואיים בישראל, ומעודכנים באופן שוטף הן לגבי הדרישות והן לגבי תפקידים והמשרות הנדרשים בשוק ודואגים שהעובדים במאגר שלנו יעמדו בדרישות המחמירות ביותר לעסק שלכם.

האם זה באמת אפשרי למצוא את העובד המושלם בזמן קצר?

עם הניסיון הרב שלנו בתחום, אנו מאמינים שכן! פנו אלינו עוד היום ותנו לנו לאתר לכם את העובד הנכון ביותר בזמן הקצר ביותר.