ביוטק ופארמה

חברת השמה למקצוענים בלבד!

תחום מקצועות הבריאות עובר מהפכה ומשתנה בקצב מאוד מהיר. התמחויות ומקצועות חדשים, שיטות טיפול, טכנולוגיה וטיפולים חדשניים – כל אלה דורשים התמחות והסתגלות מהירים מהמקצוענים שעובדים בתחום. הדבר נכון לכל המקצועות הבריאות ונכון שבעתיים במקצועות הפארמה והביוטק. רוקחים, כימאים, חוקרים ותועמלנים חייבים להכיר את התחום לפני ולפנים בכדי לבצע את עבודתם בצורה הטובה ביותר. המקצועיות הזו חשובה גם לחברות ומעסיקים בתחום זה, שחייבים לדעת שהם מקבלים את העובד המתאים ביותר, כזה שימלא את התפקיד בצורה הטובה ביותר, בזמן החפיפה הקצר ביותר.

מאגר עובדי הפארמה והביוטק היחיד בישראל

חברות הפארמה והביוטק זקוקות לביטחון שהעובד שהן גייסו הוא המתאים ביותר לתפקיד וישתלב היטב במרקם הארגוני ללא בעיות מיותרות.
Bcare מספקת את המענה הנכון ביותר, תודות לניסיון רב שנים בתחום, המבוסס על שיתוף הפעולה בין מקצוענים ותיקים בתחום מקצועות הפארמה והביוטק.
Bcare יוצרת את החיבור בין אנשי המקצוע המחפשים את האתגר הבא שלהם ולחברות הענף המעוניינות בשקט הנפשי שהם גייסו את העובד הנכון והטוב ביותר, תוך וידוא כי שני הצדדים יוצאים מרוצים מהחיבור.

השיטה של Bcare

אנו החברה היחידה בישראל, המתמחה ופועלת בהשמה בתחום הבריאות והטיפול בלבד ומתמחים במתן מענה הן למקצוענים והן למעסיקים בענף.
בכדי ליצור את החיבורים הנכונים ביותר בין מקצוענים לחברות, אנו פועלים בשיתוף פעולה הדוק עם מרבית המרכזים הרפואיים ומרכזי ההכשרה הרפואיים בישראל, ומעודכנים באופן שוטף הן לגבי הדרישות והן לגבי תפקידים והמשרות הנדרשים בשוק.
שילוב הניסיון הרחב שלנו, עם התמחות בתחום התעסוקה הטיפולית, ממקם אותנו בעמדה מצוינת כדי לסייע למקצוענים שמחפשים את האתגר התעסוקתי הבא, שינוי או צמיחה או לבוגרים טריים שמצטרפים זה עתה לשוק העבודה.

מאגר אנשי מקצוע המתאימים לתחום שלכם

אנשי המקצוע בתחום הפארמה והביוטק, המחפשים את האתגר התעסוקתי הבא שלהם, מקבלים ב-Bcare שירות ממומחים עם התמחות וניסיון רב שנים במערכת הבריאות.
במסגרת השירותים שלנו אנו מבצעים לכל מועמד ראיון מקצועי מקיף – ראיון עומק המנתח את אישיות המועמד כמו גם בדיקה ובחינה של כלל הכישורים והאפשרויות של המועמד והתאמתם לדרישות בשוק כיום.
מתוך כך, אנו מבצעים ניתוח קריירה של כל איש מקצוע המגיע אלינו ובונים עבורו פרופיל מקיף ומקצועי ומדויק.
לאחר שאנו בונים למועמדים שמגיעים אלינו פרופיל תעסוקתי, אנו עוברים לשלב הבא – איתור המשרות המתאימות והרלוונטיות בעבורו מתוך המאגר.
כמובן, שההתאמה מתבצעת תוך שיקוף ושיתוף מלא של המועמד, כאשר המטרה היא להפנות אותו אך ורק למשרות אשר מחד תואמות את כישוריו ומאידך, עונות על כל הדרישות והציפיות שלו לגבי סוג המשרה ומקום העבודה.
במקביל, אנו מוודאים כי כל חברה הפונה אלינו תקבל את המועמד המתאים ביותר למשרה, בעל הסיכויים הרבים ביותר להתשלב בקלות ובמהירות בארגון.

בעלי ניסיון באבטחת איכות?
יש לנו תפקיד בשבילכם!

דרושים אנשי אבטחת איכות לחברה בינלאומית לתפקיד מעניין ומאתגר. התפקיד כולל אחריות על תכנון וביצוע מבדקים, כתיבת נהלים, דוחות ופרוטוקולים. דרישות התפקיד: 3 שנות ניסיון באבטחת איכות, רצוי בתחום הפארמה.

אנשי מקצוע או מעסיקים בתחום הפארמה והביוטק?

הצטרפו אלינו ותהנו מהמהפכה של Bcare בתחום!

קו״ח