אודות

תחום מקצועות הבריאות עובר מהפכה ומשתנה בקצב מאוד מהיר. התמחויות ומקצועות חדשים, שיטות טיפול, טכנולוגיה וטיפולים חדשניים – כל אלה דורשים התמחות והסתגלות מהירים מהמקצוענים שעובדים בתחום.

כדי לסייע לאנשי המקצוע למצוא את מקום העבודה הבא, המתאים ביותר לכישוריהם וליכולתם וכדי לסייע בבניית קריירה למטפלים שזה עתה סיימו לימודים, הקמנו את Bcare.
חברת Bcare נוסדה על בסיס שיתוף הפעולה בין מקצוענים ותיקים בתחום מקצועות הבריאות והטיפול.
את החברה הקימו פינו צרויה מנכ"ל אסותא מרכזים רפואיים בע"מ לשעבר ואתי ימין, ראש אגף משאבי אנוש באסותא לשעבר, למעלה 30 שנה.
החברה הוקמה מתוך הבנה כי כדי לאתר ולחבר את אנשי מקצוע בתחום מקצועות הרפואיים, לתפקידים הרלוונטיים עבורם, יש צורך בהבנה עמוקה של צורכי מערכת הבריאות, נגישות למרכזי הבריאות בישראל וניסיון מעשי של עבודה וטיפול בהיבטים התעסוקתיים של העובדים בתחום.
כיום, חברת Bcare היא החברה היחידה בישראל שמתמחה במתן שירותי השמה והדרכה של עובדים במקצועות הטיפול הרפואי.

תחומי העיסוק שלנו כוללים:

  • ייעוץ, תכנון קריירה והכוון תעסוקתי
  • שירותי איתור משרות והשמה במקצועות הטיפול השונים
  • הדרכה וייעוץ מקצועי

אנו מעניקים ליווי ותמיכה מקצועית אישיים ומציעים תמיכה מקצועית המבוססת על ניסיון מעשי של עשרות שנים במערכות הבריאות בישראל.
Bcare פועלת אך ורק בתחום מקצועות הבריאות והטיפול ומתמחה במתן מענה הן למקצוענים והן למעסיקים בענף.
אנו פועלים בשיתוף פעולה הדוק עם מרבית המרכזים הרפואיים ומרכזי ההכשרה הרפואיים בישראל, ומעודכנים באופן שוטף הן לגבי הדרישות והן לגבי תפקידים והמשרות הנדרשים בשוק.
אנו משלימים את שירותי התעסוקה וההשמה במתן ייעוץ לגבי הצדדיים הפורמליים של ההעסקה – ייעוץ לגבי זכויות, חוזים ותנאי העסקה במקומות השונים.
שילוב הניסיון הרחב שלנו, עם התמחות בתחום התעסוקה הטיפולית, ממקם אותנו בעמדה מצוינת כדי לסייע למקצוענים שמחפשים את האתגר התעסוקתי הבא, שינוי או צמיחה או לבוגרים טריים שמצטרפים זה עתה לשוק העבודה.

אנו מבינים שכשם שקריירה בתחום הרפואי דורשת התמחות מקצועית, כך גם שירותי ההעסקה בתחום. אנו מחויבים לספק את הטיפול הטוב ביותר לאנשי המקצוע שמעניקים טיפול מסור לאלה הזקוקים להם ומעמידים את הניסיון המקיף שלנו לשירותכם.

מוזמנים לעשות את הצעד הראשון בדרך לקריירה בתחום הבריאות

צרו אתנו קשר עוד היום וקבעו פגישת ייעוץ